Zdjęcia lotnicze.Wykonamy je dla Ciebie.

Zdjęcia lotniczeZdjęcia lotnicze.Wykonamy je dla Ciebie.

Zdjęcia z lotu ptaka pozwalają ukazać zarówno więcej nie widocznych z ziemi planów ogólnych. Jednakże mogą one uwydatnić również szczegóły znajdujące się na wysoko umieszczonych obiektach.

Świetnie sprawdzają się w promocji obiektów turystycznych, domów i działek przeznaczonych do sprzedaży, a także do promocji ciekawych miejsc. Jeżeli dany obiekt znajduje się w ciekawej okolicy to zdjęcia wykonane z ziemi nie oddadzą tego. Kiedy chcesz wynająć komuś kwaterę lub pokój w obiekcie turystycznym, a okolica wokół kusi oczy pokaż to za pomocą zdjęcia z lotu ptaka.

Twój film promocyjny wykonany z powietrza lub mieszany doskonale zaprezentuje zarówno Twoje miejsce jak i okolicę. Zdjęcia z lotu ptaka to także pojedyncze ujęcia, a także film. Są jeszcze zdjęcia lotnicze, które po połączeniu w panoramy rewelacyjnie prezentują większą przestrzeń. Panoramy mogą być zarówno „płaskie” jak i sferyczne – czyli 360 stopni. Panoramy sferyczne dają możliwość obracania ich w 360 stopniach, a także przybliżania i oddalania.

Jeszcze do niedawna możliwość zrobienia takich zdjęć była tylko dla wybranych. Najczęściej zdjęcia tego typu wykonywane były z samolotów lub helikopterów. Zdjęcia i filmy wykonywane były także ze śmigłowców zdalnie sterowanych o znacznej masie. Musiały one dźwigać ciężkie aparaty lub kamery filmowe. Była to naprawdę droga przyjemność. Zastosowanie to miało miejsce w produkcjach wysoko budżetowych.

W związku z postępem techniki drony stały się o wiele powszechniejsze, a zdjęcia lotnicze praktycznie są w zasięgu każdego.
Oczywiście jakość tych zdjęć jest zależna od jakości i parametrów sprzętu, którym dysponujemy, a także od posiadanych uprawnień.

Post Author: mediahmf24