Baza zdjęć i filmów.

Baza zdjęć i filmówBaza zdjęć i filmów.

Zdarza się, że jest trochę wolnego czasu kiedy można poleniuchować. Ja zamiast go marnotrawić zabieram sprzęt i jadę w atrakcyjne i ciekawe miejsca robić zdjęcia i filmy. Są to zdjęcia i filmy naziemne, a także z drona. Baza zdjęć, filmów i panoram sferycznych to moje ciche marzenie od jakiegoś czasu. Chcę udostępniać swoje bezpłatnie do projektów nie komercyjnych, a z kolei oferować naprawdę atrakcyjne ceny do projektów komercyjnych.
Zapewne pomyślicie, że istnieją bazy zdjęć do których mógłbym dodawać swoje prace.
Oczywiście istnieją. Narzucają one swoje ceny i wiele innych wytycznych. Rynek mediów i produkcji multimedialnych to nie tylko rynek gigantów. To także mniejsi producenci jak i amatorzy (osoby nie zarabiające na swojej twórczości) często lepszymi pomysłami i warsztatem niż profesjonaliści.

Kolejny powód dla którego chcę tworzyć własną bazę to taki, że jestem czynnym użytkownikiem Wisły i jej brzegów. Zachwyca mnie jej urok i siła. Podróżując drewnianym statkiem Dar Mazowsza i innymi drewnianymi i współczesnymi łodziami na których pływam wiem, że chcę się dzielić tymi pięknymi widokami. W związku z tym, że popularne stocki narzucają swoje ceny i to całkiem nie małe.

Baza media HMF24 ma być bazą dostępną dla każdego. Ceny nawet dla profesjonalistów muszą być naprawdę rozsądne, a amatorzy otrzymają nasze utwory za darmo. Będą to normowały licencje.

Panoramy sferyczne.

To naprawdę ciekawy sposób na pokazanie całej okolicy. Zarówno tej dalszej i bliższej jak i tej znajdującej się pod dronem. Będą one udostępnione w postaci kodu jak i zdjęć do złożenia we własnym zakresie.
Dostępne za pomocą kodu HTML będą znajdowały się na naszym serwerze. Poprzednio złożone jako pojedyncza panorama lub jako wycieczka.
Zapraszam na nasz fanapage. 

 

Post Author: mediahmf24